Skuteczny środek na wypadanie włosów

Skuteczny środek na wypadanie włosów

Istnieją różne rodzaje łysienia (mechaniczne, lekowe, chorobowe itp.). Dostępne na rynku kosmetyki przeciwko wypadaniu włosów tylko maskują przyczyny łysienia , a leki przeciwko wypadaniu włosów mają szereg negatywnych skutków ubocznych w postaci zmniejszonego libido itp.

Procerin jest skuteczny w najbardziej popularnym przypadku – w łysieniu androgenowym – czyli uwarunkowanym genetycznie i stylem życia (stres, używki itp.), nie powoduje obniżenia libido.

Jest oferowany jednocześnie w dwóch formach – wygodnej w użyciu tabletki, oraz skoncentrowanego serum wcieranego bezpośrednio w skórę głowy. Procerin to preparat najnowszej generacji przeciwko łysieniu.

Opiera się na bieżących badaniach, które wykazują, że mężczyźni cierpiący na łysienie androgenowe mają podwyższony poziom Dihydrotestosteronu (DHT) w skórze głowy.
Hormon DHT jest produktem ubocznym właściwego testosteronu (popularne twierdzenie, że łysienie jest powodowane podwyższonym poziomem testosteronu w świetle badań naukowych, jest więc tylko częściowo prawdziwe – dopiero, kiedy testosteron zamienia się w DHT rezultatem jest wypadanie włosów).

O ile standardowy lek przeciwko wypadaniu włosów usiłuje hamować łysienie walcząc z testosteronem, o tyle

Procerin przechwytuje szkodliwe cząsteczki DHT – prawdziwy powód utraty włosów. Zawiera w 100% naturalne składniki blokujące DHT, których skuteczność została potwierdzona licznymi międzynarodowymi badaniami naukowymi (badania zarówno kliniczne, jak i uniwersyteckie).

Procerin w kapsułkach powstrzymuje wypadanie włosów u mężczyzn bez niepożądanych efektów ubocznych, czy uzupełniających leków na receptę.

Za pomocą dokładnie przebadanych składników, Procerin przerywa proces, który zamienia męski hormon testosteron w jego uboczny produkt DHT, bez wpływu na zdolności seksualne, czy leków na receptę. Kapsułki Procerin powstrzymują atak DHT na mieszki włosowe od środka, podczas gdy Aktywne Serum Procerin XT dostarcza silnych stymulantów wzrostu włosów, których skuteczność została potwierdzona w licznych niezależnych badaniach.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *